Uroda

Kostiumy erotyczne, jak je kupować i na co zwracać uwagę?

Seksowna bielizna przestała być dla wielu tematem tabu. Znane marki bieliźniarskie chętnie tworzą bardziej zmysłowe kolekcje, które panowie coraz śmielej wręczają przy różnych okazjach. Podczas gdy seksowne komplety nie budzą w nas zażenowania, wciąż rzadziej sięgamy po kostiumy erotyczne. Jak się do nich przekonać? I w jaki sposób wybrać ten idealny?

Puść wodze fantazji

Większość pań byłaby w stanie podpisać się pod stwierdzeniem, że piękna bielizna poprawia samopoczucie. Nikt nie ma pojęcia, że mamy ją na sobie, więc tylko my znamy jej moc. Bielizna w seksownej odsłonie na dobre zagościła w polskich sypialniach. Jest odmianą od codziennych elementów garderoby. Rozbudza wyobraźnię, podwyższa temperaturę wspólnego wieczoru. Chcesz w erotycznych zabawach wspiąć się na wyższy poziom? Postaw na kostiumy erotyczne. Nie ma mężczyzny, który byłby obojętny na taki zestaw. Większym problemem przy kostiumach jest przekonanie partnerki do ich noszenia.

Teatr we dwoje

Dlaczego mężczyźni tak uwielbiają kostiumy erotyczne? Bo to najprostsza odpowiedź na ich fantazje erotyczne. Nie chodzi tutaj o marzenie o innej kobiecie. Fantazja obejmuje konkretne elementy garderoby, np. związane z różnymi zawodami. Jeśli twój mężczyzna chciałby cię widzieć w stroju pokojówki, na pewno nie myśli o tym, żebyś zaczęła w nim sprzątać. Jego wyobraźnia uruchamia obrazy, które obejrzał w filmach, lub to, czego jeszcze nie było mu dane zobaczyć. Teatr we dwoje to doskonała okazja na niezobowiązujące przebieranki. Warto co jakiś czas w ten sposób urozmaicić chwile we dwoje.

Idealny kostium erotyczny

Planujesz bardziej odważne zakupy? Sprawdź, jaki strój będzie się najbardziej podobał twojemu partnerowi. Jego opinia jest bardzo ważna, ale nie najważniejsza. Damski kostium zakłada kobieta, więc to ona ostatecznie decyduje o tym, co wyląduje w koszyku zakupowym. Jeśli onieśmiela cię wizyta w seks shopie, przejrzyj ofertę sklepów internetowych. Wybrany model sprawdź na wszystkich dostępnych zdjęciach. Pamiętaj, że modelka, która go reklamuje, ma idealną figurę. Jeśli twoje ciało nie prezentuje się tak świetnie, dla własnego komfortu wybierz kostium, który zakryje to, za czym nie przepadasz.

Kupowanie bez przymiarki

Niewiele osób ma możliwość przymierzenia wybranego kostiumu erotycznego. Kupując online, sprawdź tabelę rozmiarów. Rozmiarówka poszczególnych marek może się nieco różnić. Lepiej mieć nieco większy element garderoby, niż zbyt ciasny. Większy model można regulować, np. na ramiączkach. W mniejszym istnieje ryzyko, że w prześwitach pojawi się to, co lepiej ukryć. Patrz na oznaczenia bielizny. Sprawdź, w jaki sposób możesz ją prać. Ważne są też metalowe elementy, dołączone do niektórych kostiumów. Osoby uczulone na nikiel powinny sprawdzić, czy nie ma go np. w zapięciach lub ozdobach.

Kostiumy erotyczne to doskonały pomysł na prezent. Jeśli kobieta zdradzi swoje upodobania, panowie zwykle ochoczo spełniają jej marzenia.