Uroda

Onda – najnowsza technologia do walki z cellulitem!

Onda – rewolucyjna technologia redukcji tkanki tłuszczowej

Cellulit to powszechna przypadłość u większości kobiet, niezależnie od ich masy ciała. Przyczyną powstawania cellulitu są zaburzenia krążenia krwi oraz limfy, odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz nagromadzenie szkodliwych produktów przemiany materii. Cellulit to niedoskonałość widoczna gołym okiem, nazywana często „skórką pomarańczy”. Na rynku kosmetycznym stale pojawiają się nowe sposoby, które umożliwiają usuwanie cellulitu. Jedną z metod redukcji niedoskonałości jest zabieg z wykorzystaniem technologii Onda, czyli innowacyjnego sprzętu, który cieszy się coraz większą popularnością oraz wysoką skutecznością.

Onda to urządzenie, które wykorzystuje energię mikrofal Coolwaves selektywnie docierających do miejsc z nadmiarem tkanki tłuszczowej i powodujących jej redukcję, a dodatkowo także ujędrnienie skóry. Dzięki tak zaawansowanej technologicznie platformie usuwanie cellulitu jest bezpieczne dla pacjenta i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Onda nie narusza okolicznych tkanek, dlatego jest to nieinwazyjna metoda redukcji niedoskonałości. Urządzenie to uznaje się za jedno z najskuteczniejszych na rynku. Pozwala na trwałe usunięcie komórek tłuszczowych.

Onda działa na trzech różnych poziomach. Po pierwsze, wyszczupla i modeluje ciało, doprowadzając do redukcji tkanki tłuszczowej. Mikrofale Coolwaves powodują rozbicie komórek tłuszczowych, które następnie są wydalane z organizmu w procesach metabolicznych. Specjalnie zaprojektowana głowica urządzenia działa płycej na tkanki, dzięki czemu jest możliwa redukcja cellulitu. Dodatkowo emitowane przez sprzęt mikrofale powodują skurcz włókien kolagenowych oraz wspomagają produkcję tej substancji, w efekcie czego skóra staje się odmłodzona, jędrna i elastyczna.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu Onda

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które borykają się z uporczywym cellulitem w obszarach brzucha, ud, ramion, pośladków, kolan, pleców oraz tzw. boczków. Wśród innych wskazań wymienia się również zlokalizowany miejscowo nadmiar tkanki tłuszczowej, a także utratę jędrności skóry oraz jej wiotkość. Z tej innowacyjnej technologii korzystają również pacjenci, którym zależy na wyszczupleniu i wymodelowaniu sylwetki. Z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca, metalowymi oraz silikonowymi protezami, cierpiący na choroby serca, nowotwory, cukrzycę oraz choroby neurologiczne i immunologiczne, a także osoby, u których stwierdzono zaburzenia naczyniowe lub stany zapalne skóry. Przystąpienie do zabiegu powinno być poprzedzone dokładnym wywiadem przeprowadzonym z pacjentem.

Jakich efektów można się spodziewać?

Usuwanie cellulitu za pomocą nowoczesnego urządzenia Onda pozwala na osiągnięcie długotrwałych efektów. Zmiany są zauważalne tuż po rozpoczęciu leczenia. Jedną z niepodważalnych zalet skorzystania z zabiegu jest jednoczesna redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu oraz wygładzenie i ujędrnienie skóry. Co istotne, zabieg jest bezbolesny, bezpieczny dla zdrowia oraz niewymagający okresu rekonwalescencji. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 2- lub 3-tygodniowych. Onda doskonale radzi sobie z cellulitem o różnym stopniu zaawansowania. Wyjątkowe właściwości technologii Coolwaves zapewniają prawidłową ochronę przed uszkodzeniem naskórka oraz skóry właściwej.