Zdrowie

Rewolucja omega-3 – producent suplementów diety

Artykuł partnera.

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 są jednym z najważniejszych składników zdrowej i prawidłowo zbilansowanej diety. Jednak nie każdy z nas jest w stanie dostarczyć swojemu organizmowi odpowiednią ilość tych niezwykle cennych substancji wraz z pożywieniem. Umiejętne zaprojektowanie jadłospisu to baza, od której warto rozpocząć, jednak kolejnym krokiem będzie jeszcze trudniejsze wyzwanie – czyli znalezienie wartościowych źródeł omega-3. Choć jest to niełatwe zadanie, z pomocą przychodzą suplementy diety.

Niedobór omega-3? Producent suplementów diety radzi!

Jakie są objawy tego, iż spożywamy niewystarczające ilości kwasów tłuszczowych omega-3? Symptomów może być bardzo wiele, a należą do nich między innymi:

  • trudność w koncentracji uwagi,
  • deficyt energii,
  • niewystarczająca jakość snu,
  • suchość skóry,
  • zespół suchego oka.

Często zastanawiamy się, w jaki sposób bezpiecznie i efektywnie podnieść podaż kwasów tłuszczowych omega-3. Odpowiedzią może być oczywiście pożywienie, choć najlepszym źródłem tych substancji są ryby morskie, o których wysoką jakość nie zawsze jest tak łatwo. Inną możliwością jest zaufanie obietnicom producenta suplementów diety i wybranie preparatu, który jest bezpieczny i sprawdzony.

Jaki suplement diety wybrać?

Jedną z możliwości jest olej z ryb lub wątroby dorsza, czy też rekina. Jednak producenci suplementów diety oferujący właśnie taki olej, nie mówią nam o tym, iż jest on zdecydowanie słabiej przyswajalny w porównaniu do… rewolucyjnego na rynku oleju z widłonogów arktycznych. 

Preparat zawierający wyciąg z widłonoga można zamówić bezpośrednio na stronie calanoil.pl. Unikatowa forma chemiczna suplementu zapewnia znacznie efektywniejsze działanie, co przekłada się na znacznie szybciej zauważalne korzyści z suplementacji.

Poprawi się nasze samopoczucie – już od samego rana pełni będziemy energii, nasza koncentracja znacznie się wyostrzy, natomiast nocą będziemy wypoczywać niezwykle efektywnie, by kolejnego poranka obudzić się w jeszcze lepszej formie!