Edukacja

Kamagra na erekcję

Artykuł sponsorowany.

Statystyki na temat sprawności seksualnej mężczyzn są szokujące. Według statystyk, problemy z rekcją może mieć 3 miliony mężczyzn, zaś na całym świecie nawet 150 milionów. Dane te udowadniają, że zaburzenia erekcji to problem o charakterze globalnym. Niektórzy mężczyźni bardzo się wstydzą swojej przypadłości, dlatego niechętnie udają się do lekarza. Istnieje prostsze rozwiązanie. Wystarczy sięgnąć po tabletki Kamagra, które pomagają w osiągnięciu erekcji i odbyciu satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym prezentujemy komplet najważniejszych informacji na temat Kamagry.

Skąd biorą się zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji nie pojawiają się znikąd. Niektórzy mężczyźni uważają, że jest to nieuchronna przypadłość, która pojawia się po przekroczeniu 40. roku życia. Tego typu stwierdzenia nie są do końca prawdziwe. W ostatnich latach zaburzenia erekcji pojawiają się nie tylko u mężczyzn w średnim wieku, ale coraz częściej nawet u 20-latków.

Do najważniejszych przyczyn zaburzeń erekcji zalicza się chroniczny stres i zmęczenie, niewłaściwe nawyki żywieniowe, mała aktywność fizyczna, choroby towarzyszące lub stosowanie wybranych leków. Z racji tego, iż większość z nas prowadzi obecnie niezwykle intensywny tryb życia, stosowanie różnych leków jest niezbędne. Sporą popularnością cieszą się tabletki na erekcję Kamagra. Zawarty w nich składnik aktywny o nazwie sildenafil sprawia, że mężczyzna 30 minut po przyjęciu tabletki jest w stanie odbyć w pełni satysfakcjonujący stosunek seksualny.

Kamagra – co to jest?

Kamagra to jeden z najbardziej znanych leków na potencję. Jest to specyfik zaliczany do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Z tego względu poleca się go wyłącznie tym mężczyznom, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji. W żadnym wypadku nie powinni go stosować panowie, którzy chcieliby wyłącznie uwydatnić swoje doznania w trakcie stosunku.

Zaburzenia potencji wynikają z tego, iż krew nie napływa w odpowiedniej ilości do prącia. Składnik aktywny leku Kamagra, czyli sildenafil, powoduje, że naczynia krwionośne ulegają znacznemu rozszerzeniu, dzięki czemu do członka dociera dużo krwi. Należy jednak pamiętać o tym, że warunkiem koniecznym do tego, aby lek Kamagra zadziałał prawidłowo, jest wystąpienie bodźców zewnętrznych. Chodzi tu oczywiście o obecność partnerki. Bez tego nawet najlepszy lek na potencję nie zdziała cudów.

Seksuolodzy podkreślają, że zastosowanie leku Kamagra powoduje nie tylko zmianę popędu seksualnego u mężczyzny. Jednocześnie zmianie ulegają również relacje pomiędzy partnerami. Nieudane pożycie seksualne często jest jednym z najważniejszych problemów w związkach. Jeśli mężczyzna borykający się z zaburzeniami erekcji sięgnie po Kamagrę, odzyska pewność siebie oraz zdolność do uszczęśliwiania swojej partnerki. Wszystko to sprawi, że związek stanie się stabilniejszy oraz szczęśliwszy.

Czas działania preparatu na erekcję Kamagra

Czas działania leku Kamagra może wynieść od 4 do nawet 6 godzin. Pierwsze objawy działania Kamagry można zaobserwować już po około 15 minutach od spożycia tabletki. Na całkowity czas działania Kamagry ma wpływ wiele czynników, przede wszystkim wiek. U starszych mężczyzn sildenafil działa znacznie krócej. Paradoksem jest jednak fakt, iż właśnie mężczyźni po 60-tce w świetle badań są najbardziej zadowoleni z działania Kamagry.

Kamagra – przeciwwskazania

Kamagra jest lekiem o dość silnym działaniu. Zalecamy, aby przed rozpoczęciem stosowania tego preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Oto najważniejsze przeciwwskazania do stosowania Kamagry:

  • niskie ciśnienie,
  • choroba niedokrwienna serca,
  • niekontrolowane ciśnienie tętnicze,
  • arytmie komorowe,
  • uczulenie na składnik aktywny leku sildenafil,
  • niewydolność wątroby i nerek,
  • kardiomopatia,
  • niedawno przebyty zawał serca.